Hasan Servet ÜNLÜ

AYDOĞAN A.Ş - GOLDCITY HOTEL

1991 yılında kurulan şirketimiz; profil, demir, saç ve ferforje ticareti faaliyetleri

ile gösterdiği üstün performans sayesinde, profil demir satışında Türkiye dokuzuncusu,
ferforje alanında ise Türkiye birincisi olarak başarısını  ulusal platforma taşımıştır.

Petrol işletmeciliği, inşaat sektörü, seyahat acenteliği ve tarım sektörlerinde de gerekli hamleleri yaparak, iştirakleriyle beraber bölgenin önemli bir değeri haline gelmiştir.

İnşaat ve turizm alanında faaliyetlerine Goldcity’i inşa ederek devam eden şirketimiz, zaman içerisinde gerçekleştirdiği ilave yatırımlarla, bölge ve ülke ekonomisinin hizmetine sektörünün en büyük tesislerinden birini kazandırmıştır.

Her zaman olduğu gibi yatırımlarına kendi öz kaynaklarıyla devam eden şirketimiz, 2011 yılı içerisinde tamamlanan, kendi bünyesindeki Gold Island Hotel ve iştirak şirketi bünyesindeki Golden Bay Hotel tesislerini de sektöre kazandırarak ekonomiye ve turizme olan katkılarına aralıksız devam etmektedir.

Hizmette kalite, güvenilirlik, çevreye saygı, geri dönüşüm sistemleri ve en önemlisi insana saygı ilkesiyle dünya çapında markalaşan tesislerimiz ile gerek bulunduğu bölgede, gerekse ülke çapındaki ihtiyaçları takip eden firmamız dünyadaki yenilikçi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Ülke ekonomisine katkı sağlayacak birçok alanda yeniliklerini sürdüren şirketimiz, alanında ki ilkleri gerçekleştirmek ve uygulama alanlarını tespit etmek için AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.

Comments are closed.