Yönetim Kurulu

Akın TABAKLAR

Yönetim Kurulu Başkanı

1960 yılında Eskişehir doğumlu , Antalya nüfusuna kayıtlı Akın Tabaklar;  İlk, orta ve lise eğitimini İzmir' de tamamlamış olup, Akdeniz Üniversitesi İnşaat Yüksek Okulu mezunudur. Uzun yıllar turizm mağazacılığı yapmış olup, şu anda Argesan  A.Ş. isminde İnşaat Yapı Malzemeleri ve uygulamaları  yapan bir şirketin sahibidir. ALSİAD’da dört dönem yönetim kurulu üyeliği yapma sorumluluğu göstermiştir.  Alanya Ticaret ve Sanayi odası 2005-2009 dönem Meclis Başkan Yrd. görevini yapmış. Kendisi İngilizce ve Almanca bilmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

Mahmut KÖSE

Başkan Yardımcısı

IMG_4832

1951 Alanya doğumlu olup, İlk, Orta ve Lise öğrenimini Alanya`da tamamlamıştır. Ardından  İstanbul Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. ALSUN Orman Ürünleri Yapı Mlz. ve İnşaat firması sahibidir. İngilizce bilmekte olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Erhan DOĞAN

Başkan Yardımcısı
1967 Alanya doğumlu olan Sn. Doğan Elite Group Gayri menkul un ortaklarından olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

Cengiz TOPÇU

Başkan Yardımcısı
1966 yılında Çankırı da doğmuş olan Sn. Cengiz TOPÇU, 1987 Balıkesir Turizm ve otel işletmeciliği yüksek okulu mezunudur. Aynı yıl Alanya’ ya geldi ve 30 yıldır Alanya’da Seyahat Acentacılığı yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Feyzullah YORULMAZ

Başkan Yardımcısı
1969 Isparta doğumlu olan Sn. Yorulmaz, 1994 yılından beri Alanya da turizm sektöründe yöneticilik yapmıştır. 3 yıldır restaurant ve cafe işletmeciliği ile uğraşmakta olan Sn. Feyzullah YORULMAZ, ALÇET Yönetim kurulu Üyesi ve Skal üyesidir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Selma YELKEN

Genel Sekreter
Marmara Üniversitesi sağlık bilimleri mezunu olan Sn. Selma YELKEN, daha sonra Anadolu Üniversitesi iktisadi ve İdari bilimler fakültesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü okumuştur. 1986 YILINDA ALANYA ya gelen Sn. YELKEN, 22 yıl Alanya Devlet Hastanesinde Radyoloji Bölüm Şefliği yapmıştır. 2005 yılında emekli olmuş ve 2 yıl boyunca da Kızılay İlk Yardım Eğitim Merkez Müdürlüğü yapmıştır. 2006 yılında Astetica Spa Center Güzellik Merkezini açmıştır ve halen devam ettirmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

Melike PALA

Genel Sekreter Yardımcısı
Öğrenimine Alanya da başlayan Sn. Melike PALA, Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü mezunudur. 1996 yılında eşi ile birlikte mimarlık ve peyzaj bürosu açan Sn. PALA, 15 sene Alanya Belediyesi ne danışmanlık hizmeti vermiştir. Proje ve uygulamalarını ofiste devam ettirmekte olan Sn. Melike PALA, evli ve iki çocuk annesidir.

Haluk DOĞAN

Mali Yönetmen
1967 Adana doğumlu olan Sn. Haluk Doğan, iş hayatına 1985 yılında başlamıştır. Otelcilik sektöründe belli kademelerde yöneticilik yapan Sn. Doğan, 1995 yılında otel ekipmanları ve bilişim sektöründe faaliyet gösteren şirketlerini kurmuş ve halen bilişim sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Uğur HAŞİMOĞLU

Mali Yönetmen Yardımcısı
1988 Gazipaşa doğumlu olan Sn. Haşimoğlu, Ankara Üniversitesi İklimlendirme ve soğutma bölümü mezunudur. Ayrıca açıktan işletme bölümünü de bitiren Uğur HAŞİMOĞLU, Alaadin Keykubat üniversitesinde yüksek lisansını da tamamlamıştır. Alanya da faaliyet gösteren Özlü Klimada stajını bitirdikten sonra kendi işini yapmaya başlamıştır. Emlak sektörü, site yöneticiliği, çocuk giyim mağazası, Rent a car sektörlerinde faaliyet gösterdikten sonra, 2016 yılında sektörlerine donmuş deniz ürünleri sektörünü de  katarak Saygıdeğer eşi Hacer HAŞİMOĞLU ile birlikte Haşimoğlu Group Anonim Şirketini kurmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır.