Yönetim Kurulu

Akın TABAKLAR

Yönetim Kurulu Başkanı

1960 yılında Eskişehir doğumlu , Antalya nüfusuna kayıtlı Akın Tabaklar;  İlk, orta ve lise eğitimini İzmir' de tamamlamış olup, Akdeniz Üniversitesi İnşaat Yüksek Okulu mezunudur. Uzun yıllar turizm mağazacılığı yapmış olup, şu anda Argesan  A.Ş. isminde İnşaat Yapı Malzemeleri ve uygulamaları  yapan bir şirketin sahibidir. ALSİAD’da dört dönem yönetim kurulu üyeliği yapma sorumluluğu göstermiştir.  Alanya Ticaret ve Sanayi odası 2005-2009 dönem Meclis Başkan Yrd. görevini yapmış. Kendisi İngilizce ve Almanca bilmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

Mahmut KÖSE

Başkan Yardımcısı

IMG_4832

1951 Alanya doğumlu olup, İlk, Orta ve Lise öğrenimini Alanya`da tamamlamıştır. Ardından  İstanbul Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. ALSUN Orman Ürünleri Yapı Mlz. ve İnşaat firması sahibidir. İngilizce bilmekte olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Erhan DOĞAN

Başkan Yardımcısı
1967 Alanya doğumlu olan Sn. Doğan Elite Group Gayri menkul un ortaklarından olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

Cengiz TOPÇU

Başkan Yardımcısı
1966 yılında Çankırı da doğmuş olan Sn. Cengiz TOPÇU, 1987 Balıkesir Turizm ve otel işletmeciliği yüksek okulu mezunudur. Aynı yıl Alanya’ ya geldi ve 30 yıldır Alanya’da Seyahat Acentacılığı yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Feyzullah YORULMAZ

Başkan Yardımcısı
1969 Isparta doğumlu olan Sn. Yorulmaz, 1994 yılından beri Alanya da turizm sektöründe yöneticilik yapmıştır. 3 yıldır restaurant ve cafe işletmeciliği ile uğraşmakta olan Sn. Feyzullah YORULMAZ, ALÇET Yönetim kurulu Üyesi ve Skal üyesidir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Melike PALA

Yönetim Kurulu Üyesi
Öğrenimine Alanya da başlayan Sn. Melike PALA, Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü mezunudur. 1996 yılında eşi ile birlikte mimarlık ve peyzaj bürosu açan Sn. PALA, 15 sene Alanya Belediyesi ne danışmanlık hizmeti vermiştir. Proje ve uygulamalarını ofiste devam ettirmekte olan Sn. Melike PALA, evli ve iki çocuk annesidir.

Uğur HAŞİMOĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi
1988 Gazipaşa doğumlu olan Sn. Haşimoğlu, Ankara Üniversitesi İklimlendirme ve soğutma bölümü mezunudur. Ayrıca açıktan işletme bölümünü de bitiren Uğur HAŞİMOĞLU, Alaadin Keykubat üniversitesinde yüksek lisansını da tamamlamıştır. Alanya da faaliyet gösteren Özlü Klimada stajını bitirdikten sonra kendi işini yapmaya başlamıştır. Emlak sektörü, site yöneticiliği, çocuk giyim mağazası, Rent a car sektörlerinde faaliyet gösterdikten sonra, 2016 yılında sektörlerine donmuş deniz ürünleri sektörünü de  katarak Saygıdeğer eşi Hacer HAŞİMOĞLU ile birlikte Haşimoğlu Group Anonim Şirketini kurmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Emrah CEZİRİOĞLU

Sayman
1982 Kuşadası doğumlu olan Sn. Emrah Cezirioğlu, 1989 yılında Alanya ya gelmiştir. 20 yıldır gayri menkul işi ile uğraşan Sn. Cezirioğlu aynı zamanda Demir Atlılar Motosiklet Grubu başkanıdır. Evli ve iki çocuk babasıdır.  

Ali KAMBUROĞLU

Genel Sekreter
    1971 Yılında Alanya da doğan Ali KAMBUROĞLU, ilk, orta ve lise öğrenimini Alanya da tamamladıktan sonra, Bilkent Üniversitesinde iç mimarlık ve çevre tasarımı okudu. 3 yıl iç mimarlık yaptıktan sonra, baba mesleğine geri dönmüştür. İkinci kuşak olarak, Kamburaoğlu Firmasını 52. Yılına taşımıştır. Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi olan Ali Bey evli ve ikiz çocuk babasıdır.