Yönetim Kurulu

Ali KAMBUROĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı
Ali KAMBUROĞLU, 11 Eylül 1971 Antalya doğumludur. İlköğretim eğitimini Alanya Atatürk İlköğretim Okulunda, ortaokul ve lise eğitimini Alanya Hamdullah Emin Paşa Kolejinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi İç Mimari ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Üniversite eğitiminden sonra, iç mimarlık mesleğini 3 yıl Alanya’ da devam ettirmiş, daha sonra 1965 yılında kurulan aile şirketi Kamburoğlu Yapı Malz. A.Ş.’ de babası Hüseyin Kamburoğlu’ nun tavsiyesi ile çocukluktan beri içinde olduğu iş hayatına devam etmiştir. 2013 ve 2018 yıllarında yapılan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde meclise girerek her iki dönemde Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır ve şu an da ALTSO Başkan Yardımcılığı görevini de devam ettirmektedir. Aynı zamanda TİMDER (Türkiye İnşaat Malz. Der.) üyeliği de devam etmektedir. Yapı malzemeleri satışı, otel işletmeciliği ve müteahhitlik sektöründe yer alan Ali KAMBUROĞLU evli ve iki erkek çocuk babasıdır.    

CENGİZ YELKEN

BAŞKAN YARDIMCISI

Erhan DOĞAN

Başkan Yardımcısı
1967 Alanya doğumlu olan Sn. Doğan Elite Group Gayri menkul un ortaklarından olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

Cengiz TOPÇU

Başkan Yardımcısı
1966 yılında Çankırı da doğmuş olan Sn. Cengiz TOPÇU, 1987 Balıkesir Turizm ve otel işletmeciliği yüksek okulu mezunudur. Aynı yıl Alanya’ ya geldi ve 30 yıldır Alanya’da Seyahat Acentacılığı yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

RAŞİT SADULLAHOĞLU

BAŞKAN YARDIMCISI

H.SERVET ÜNLÜ

GENEL SEKRETER
BANES DANIŞMANLIK EĞİTİM TURİZM TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. Değişik sektörlerde ve sivil toplum örgütlerinde uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapmış olan H. Servet ÜNLÜ tarafından 2018 yılında Alanya’da kurulmuştur. Firma ağırlıklı olarak gayrimenkul değerleme alanında çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir. Firma ayrıca gayrimenkul danışmanlığı ile kurumsal yönetim, iş geliştirme, kurumsallaşma danışmanlığı, proje yönetimi ve eğitim hizmetleri konularında da faaliyet göstermektedir.  

AYŞE GÜLPERİ TOPRAK

SAYMAN

Melike PALA

Yönetim Kurulu Üyesi
Öğrenimine Alanya da başlayan Sn. Melike PALA, Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü mezunudur. 1996 yılında eşi ile birlikte mimarlık ve peyzaj bürosu açan Sn. PALA, 15 sene Alanya Belediyesi ne danışmanlık hizmeti vermiştir. Proje ve uygulamalarını ofiste devam ettirmekte olan Sn. Melike PALA, evli ve iki çocuk annesidir.

ORHAN COŞKUN

YÖNETİM KURULU ÜYESİ