Basında Son Haberler
Güncel Haberler
ALSİAD – Tanıtım
ALSİAD Türkiye`nin ve bölgenin sayılı SİAD`larından biri olup en son kurulan SİAD`lardan seksen ikincisidir.

2000 yılında kurulmuş olan ALSİAD, kuruluş kanunu hükümleri çerçevesinde; üyelerinin müşterek ihtiyaçlarını temin etmek, mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, mesleğin genel çıkarlarına uygun olarak gelişmesini sağlamak, mensuplarının birbirleriyle ve hal ile olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni hakim kılmak üzere meslek disiplinini, ahlak ve dayanışmayı korumak ve kanunda yazılı hizmetleri görmek amacıyla kurulan ve faaliyetlerini sürdüren sivil toplum örgütü niteliğinde tüzel kişiliğe sahip bir dernektir.

Üyelerine hizmet veren dernek içi çalışanlarının hizmet standartlarını arttırmak, bu hizmeti sağlarken dernek içinde yeniliğe açık ve yüksek motivasyonlu çalışanlar istihdam etmek ve üyelerimizin ihtiyaç ve beklentilerini; tatmin edici, kaliteli hizmetle birlikte bölgemizin ve ülkemizin ticari ve ekonomik hayatının gelişmesini  sağlayıcı katkılarda bulunmaktır.

Diğer Haberler

Bizden Haberler

Duyurular

Alanya

Güneşin Gülümsediği Yer

Tarihte Coracesium, Kalonoros ve Alaiye adlarını alan Alanya, binlerce yıldan süzülüp gelen geçmişi ile bugün UNESCO'nun Dünya Mirası Kent adayıdır.
Alanya, Türkiye'nin güneyinde, Akdeniz sahilinde antik çağlara kadar uzanan tarihiyle popüler bir tatil beldesidir. Doğal ve mavi bayraklı eşsiz plajları kıyı boyunca sıralanır. Akdeniz ikliminin egemen olduğu kent merkezinde yazlar sıcak ve yağışsız, kışlar ılık ve yağışlı geçer. Ortalama hava sıcaklığı kış aylarında 14, yaz aylarında 27; ortalama deniz suyu sıcaklığı kış aylarında 18, yaz aylarında 25 santigrat derecedir. Kente kar yağması olağanüstü bir doğa olayı sayılır.

Devamını Oku