Ziya ÇETİN

PROMAK Proje Makina Mühendislik Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.

Türkiye’nin Riviera’sı kabul edilen Alanya’da 1991 yılında kurulan şirketimiz yüzme havuzu inşaat,filtrasyon ve ekipman kurulumu üzerine hizmete başlamıştır.

Gelişen turizm ve inşaat sektörü nedeni ile havuz kimyasalları,su kaydırakları,spa sistemleri ve temiz su arıtım sistemleri departmanlarını bünyesine katarak büyümüş,gelişen teknolojiye paralel olarak yönetim politikasını uluslararası standartlardan faydalanarak oluşturmuş ve bunu yüksek kaliteli işçilikle birleştirmiştir.

Koşulsuz memnuniyet çerçevesinde bölgemizde konumuzla ilgili bir çok projeye başarı ile imza atan şirketimiz yaklaşık 900 adet otel,apart,site ve villa havuzunu hayata geçirmiştir.
Hedefimiz ;bilgi ve tecrübelerle sahip olduğumuz kazanımlarımızı, hızla büyüyen ve ilerdeki yıllarda daha da önemli bir sektör olacağına inandığımız yüzme havuzu ve su şartlandırmaları alanında harcamak, sağlıklı bir yapılanma yolunda adımlar atmak ve daha çok büyüyerek bölgede sizlere daha yakın olmaktır. Uluslararası firmalarla sinerji yaratacak çalışmalar içinde olmamız bizi hedefimize yaklaştırmaktadır.

İlkemiz ;sizlere yakın olabilmenin yanında sektördeki sürekli yenilenen bilgi ve haberleri en kısa zamanda sizlere taşıyabilmek, özellikle ticari işletmeleri hedef alan havuz hijyeni ve sistem teknik bakımı konusundaki standartları hatırlatmak ve bilgiye yatırım yapmaktır. Eğitim ve danışmanlık hizmetiyle sektörde kalifiye personel yetiştirilmesine yönelik çalışmalarımız şirketimizin sosyal sorumluluk projesi dahilinde devam etmektedir.