AGC’den ALSİAD’a hayırlı olsun ziyareti AGC Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri ALSİAD Başkanı Cezirioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bizden Haberler, Bölgesel Basın, Dış Basın, Oda Duyuruları, Populer, Sektörel Duyurular, Ulusal Basın, Ulusal Haberler, Yerel Basın, Yerel Haberler
29 Mart 2024 Cuma

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Yönetim Kurulu üyeleri Alanya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ALSİAD) Başkanı Emrah Cezirioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
“ALSİAD İSTİKRARLI ÇALIŞMALAR YAPIYOR”
Ziyarette konuşan AGC Başkanı Gaye Coşkun, “ALSİAD’ı uzun zamandan beri takip ediyoruz, istikrarlı şekilde çalışmalar yapıyor” dedi.
“ALANYA’YA DEĞER KATIYORSUNUZ”
ALSİAD Başkanı Emrah Cezirioğlu ise, “Gazeteciler Alanya için çok önemli. Alanya’ya değer katıyorsunuz. Sizin siyasi başkanlardan daha çok rolünüz var” diye konuştu. Alanya’nın ihtiyaçları ve sorunlarının da konuşulduğu ziyarette Cezirioğlu, çeşitli projeler hazırladıklarını ve 31 Mart Yerel Seçimleri’nde belediye başkanı kim seçilirse seçilsin bunları basın yoluyla da gündeme getirerek hayata geçirmeye çalışacaklarını söyledi.

Kaynak

https://www.gercekalanya.com/agcden-alsiada-hayirli-olsun-ziyareti

Comments are closed.