ALSİAD YÖNETİMİ REKTÖRLERİ ZİYARET ETTİ

Bizden Haberler
18 Şubat 2016 Perşembe

Alanya Sanayici ve İşadamları Derneği (ALSİAD) Yönetim Kurulu üyeleri, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi ALKÜ Rektörü Prof.Dr. Ahmet PINARBAŞI ve Alanya HEP Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erol SAYIN`ı ziyaret etti.

Göreve başladığında ALSİAD`ı ziyaret ederek, dernek üyeleri ile tanışan ALKÜ Rektörü PINARBAŞI, ALSİAD Yönetiminin iade i ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek, yeni yönetime görevlerinde başarılar dilerim dedi. Ziyarette, ALSİAD Başkanı Akın TABAKLAR`ın daha önce basına yaptığı açıklama üzerinden, yerli turizmi geliştirmede kısa vadede neler yapılabilir? ALSİAD, Üniversite ve şehirdeki kuruluşların işbirliği ile yapılacak çalışmalarla daha çok yerli turist gelmesini sağlayabiliriz. Sayın Rektörümüz ile önceki görüşmemizde ortak çalışma projesini dile getirmiştik. Şimdi projeyi oluşturmaya başlayacağız dedi.

Ardında Alanya HEP Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol SAYIN`ı ziyaret eden ALSİAD Yönetimi, Erol hocamız ile zaman, zaman bir araya geliyor ve bilgi paylaşımında bulunuyoruz.  Alanya Turizmine katkı sağlayacak alanları düşünmeli ve harekete geçmeliyiz.  Ziyarette, Kongre turizmi konusuna değinilerek, bu konuda ortak proje geliştirme konusunda fikir birliği oluştu. Rektör Erol SAYIN, bizler akademik kadromuz ile her zaman desteğe, işbirliğine hazırız dedi.

IMG-20160218-WA0017

Comments are closed.