ALSİAD YÖNETİMİ VERGİ DAİRESİ VE SGK MÜDÜRLERİNİ ZİYARET ETTİ

Bizden Haberler
16 Şubat 2016 Salı

ALSİAD yeni Yönetim Kurulu üyeleri Alanya Vergi DireSİ Müdürü Nakip KARAKUŞ`u ve Alanya SGK müdürü Halil Murat UYAR`ı ziyaret etti.

Vergi dairesi müdürü KARAKUŞ ALSİAD Yönetimin ziyaretlerinden dolayı son derece memnun olduğunu belirterek,  yöneyim kurulu üyelerini kutlar, görevlerinde başarılar dilerim dedi.

 Vergilendirilmiş kazancın kutsal olduğunu ifade eden ALSİAD Başkanı Akın TABAKLAR, yaşadığımız bölgenin ve ülkemizin geleceği için kayıt dışının son bulması ve şeffaf, yasalara uygun ticaret yapılması son derece önem taşımaktadır dedi.

Ardından SGK Müdürü Halil Murat UYAR`ı ziyaret eden ALSİAD Yönetimi, SGK müdürümüzü geçtiğimiz yıllarda Derneğimize konuk etmiş ve İşveren, çalışan hakları konularında kendisinden çok önemli bilgiler edinmiştik. Önümüzdeki aylarda bu tür bir çalışmayı tekrar yapmayı planlıyoruz. Bizler firma sahipleri olarak teşvikler ve sistem hakkında mali müşavirler kadar bilgi sahibi olamıyoruz. Kendimizin, mali müşavirlerimiz ve muhasebecilerimizin yararlanacağı bir toplantıyı müdürümüzün de uygun olduğu bir tarihte yapmak istiyoruz. SGK müdürü UYAR, memnuniyetle bilgi paylaşımı konusunda her zaman göreve hazır olduğunu belirterek, bizler hizmet için buradayız çalışan veya işveren kim gelirse bizden istediği desteği alabilir dedi.

20160216_120936

Comments are closed.