ALSİAD YÖNETİMİ ZİYARET TURUNDA

Bizden Haberler, Yerel Basın
28 Ocak 2016 Perşembe

Alanya Sanayici ve İşadamları Derneği yeni yönetimi Emniyet müdürü Mehmet Ömür Saka ve İlçe Jandarma Komutanı Fatih Hatih’i ziyaret etti.

ALSİAD Başkanı Akın Tabaklar ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Alanya Emniyet Müdürü Ömür SAKA`yı ziyaret etiler. Başkan Akın Tabaklar, ALSİAD olarak Alanya Emniyetimizin her zaman yanında ve destekçisi olmaya hazırız. Bizler bölge iş adamları olarak güvenli bir şehrin, huzurlu bir toplumun Alanya ve tüm ülkemize hakim olması diliyoruz. Bölgemiz turizm odaklı oldu için bu daha da önem taşımaktadır dedi. Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka, ALSİAD Yönetim Kuruluna hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, ziyaretlerinden dolayı son derece memnun olduğunu belirtti.

JANDARMA KOMUTANINA ZİYARET 

Alanya Sanayici ve İşadamları Derneği yeni yönetimi İlçe Jandarma Komutanı Fatih Hatih`i  ziyaret etti. ALSİAD Başkanı Akın Tabaklar, Binbaşı Fatih Hatih’e görevinde başarılar dileyerek, doğudaki olaylar ve bölge ile ilgili olarak bilgi aldı. Jandarma komutanı Binbaşı Fatih Hatih, ALSİAD Yeni yönetimine başarılar dileyerek, ziyaretlerinden dolayı memnun olduğunu belirtti.

Haber Kaynağı (Gerçek Alanya gzt.)

Comments are closed.