ALSİAD’da görev değişimi

Bizden Haberler, Bölgesel Basın, Yerel Basın, Yerel Haberler
7-24 Haberci - 15 Ocak 2014 Çarşamba
ALANYA Sanayici ve İşadamları Derneği’nin genel kurulunda Mevlüt Görücü başkanlığı Kadir Turhan’a devretti..

ALSİAD’ın olağan genel kurulu dernek ofisinde yapıldı. Dernek üyelerinin tamamının katıldığı genel kurulda Abdülkadir Turhan başkanlığında Mahmut Köse, Rıdvan Çetin, Eray Erdem, Cengiz Yelken, Akın Tabaklar ve Mehmet Ordukaya’dan oluşan 7 kişilik yönetim kurulu göreve seçildi.
Genel kurulda söz alan eski başkan  Görücü, 2000 yılında kurulan derneğin üyelerden aldığı güçle iyi yerlere geldiğini söyledi. Yeni yönetime verilecek desteğin derneğin bundan sonraki faaliyetlerinde önemli rolü olduğunu belirten Görücü, “ALSİAD’da görev yapmaktan büyük onur duydum. Bundan sonra da desteğim artarak devam edecek. Yeni yönetim kuruluna başarılar diliyorum” dedi.

Derneğin yeni başkanı Abdülkadir Turhan ise “Kuruluşundan bu yana üyesi olduğum ALSİAD’da başkanlık görevini bana layık gördükleri için tüm üye arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım. ALSİAD çok değerli iş adamlarını bünyesinde bulunduran, bir anlamda Alanya ekonomisine yön veren ve toplumsal duyarlılığı son derece yüksek bir kuruluştur. Bizler de görev süremiz boyunca Alanya ve üyelerimizin menfaatine yönelik çalışmalar yapmaya gayret edeceğiz. Benimle birlikte yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarıma yanımda oldukları için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Comments are closed.