ALSİAD Yönetimi Odaları ziyaret etti

Bizden Haberler, Yerel Basın
10 Mart 2016 Perşembe

Alanya Sanayici ve İşadamları Derneği (ALSİAD) Yönetim kurulu, Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Nuri DEMİR ve Alanya Bakkallar ve Bayiler Odası Velittin YENİALP`i ziyaret etti.

İlk olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Nuri DEMİR ile görüşen ALSİAD yönetimi, Oda başkanı Nuri DEMİR`den Alanya esnafı ile ilgili bilgi aldı. Demir, şuan kayıtlı 4.000 üyemiz var ve bu sayı giderek artıyor dedi.  ALSİAD Başkanı Akın TABAKLAR, bizler Alanya esnafının yüzünün gülmesini isteriz. Bu ziyaretlerimizin amacı mevcut durumu değerlendirmek ve sorunların tespitinde bulunup bu yönde çalışma yapılmasıdır. Turizm sezonunun açılması ile, İyi hizmet, kaliteli ürün ve personel ile ilgili sorunlar yaşanmaması için neler yapılmalı konusunda fikir alışverişinde bulunmalı ve önlemler almalıyız.

Bir sonraki ziyaretini Alanya Bakkallar Odasına yapan ALSİAD Yönetimi, Başkan YENİALP`ten oda hakkında bilgi aldı. YENİALP, odamız üyelerine destek için çalışıyor. Her türlü sorunlarında yanlarında oluyoruz. Şuan bizlerin problemi zincir marketler. Bu konuda bizim de oda olarak projemiz var, bunun üzerinde çalışıyoruz ve en kısa sürede hayata geçireceğiz dedi.

www.gercekalanya.com

IMG-20160310-WA0020

Comments are closed.