ALSİAD`DA DEVİR TESLİM

Bizden Haberler, Yerel Basın
28 Mart 2016 Pazartesi

Bu yıl 16. Kuruluş yıl dönümünün kutlanacağı ve Ocak ayında yapılan genel kurul ile devir teslim töreni gecesini, yaşanan terör olayları nedeni ile iki kez iptal eden ALSİAD,  ALTSO başkanı Mehmet ŞAHİN`in katılımı ile dernek merkezinde sade bir tören düzenledi.

Geçmiş dönem yönetim kurulu başkanı Kadir TURHAN plaketini yeni Başkan Akın TABAKLAR`ın elinden alırken, görevi değerli dostum Akın TABAKALAR`a bırakmış olmaktan son derece memnunum. Üyelerimiz ve şehrimiz için düşünceleri ve amaçları olan biri, kendisine görevinde başarılar diliyorum dedi.

Akın TABAKLAR yaptığı konuşmada, Ocak 2016, tarihinde yapılan Genel Kurul ile yeni yönetimimizi belirledik ve göreve başladık.  ALSİAD`da her dönem olduğu gibi bizlerde, görev süremizce birlik beraberliğimizi koruyarak derneğimizi daha ileriye taşımayı hedeflemekteyiz.  Alanya`da yaşayan iş insanları olarak, bölgemizin sosyal ve ekonomik sorunlarına duyarlıkla yaklaşıyor ve elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz.  Alanya`mızın yararına kendi bünyemizde çalışmalarımız olduğu gibi, diğer kurum ve kuruluşların da yapılan ve yapılacak olan olumlu çalışmalarına destek vereceğimizi belirtmek isterim dedi.

Törende ALTSO Başkanı Mehmet ŞAHİN`e ALSİAD Şeref üyeliği beratı takdim edildi. ALTSO Başkanı Mehmet ŞAHİN, ALSİAD benim için çok önemli. Hepsi değerli dostlarım ve arkadaşlarım. Bu güne kadar uyum içinde çalıştık ve bundan sonra da bunu daha da ileriye taşıyacağız. ALSİAD`ın şeref üyesi olmaktan dolayı onur duyduğumu belirmek isterim dedi.

ALSİAD`a katılan üç yeni üye de aynı akşam üyelik belgeleri takdim edildi.  Yeni üyeler, Mustafa AKÇALIOĞLU MEGA  Zirai sulama sistemleri, tour  07 Seyahat Acentesi sahibi, Tolga OLCAN  – OLCAN İnşşat- taahhüt – emlak ve Hello Alanya Magazin dergisi sahibi ve Akif  FAKIOĞLU LOGO Yazılımın Alanya`daki iş ortağı. WEB Tasarım hizmetleri sahibi ALSİAD üyesi oldular. www.gercekalanya.com

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=T66nLoWdDAE”]

IMG-20160326-WA0046  1  2  3  IMG-20160326-WA0092  IMG-20160326-WA0023

Comments are closed.